كاش خاك برای شهدا خبر نبرد آقای زنوزی!

شناسه خبر: Mjc4NDc /

به گزارش اسلامیک اسپرت، ممنون آقای زنوزی! ممنون كه حالا دیگر نقاب از صورت برداشته‌اید و علنا بر طبل تفرقه و راه انداختن جنگ و جدل‌های داخلی می‌كوبید. متفرعنانه تراكتور را پایان‌بخش فوتبال دوقطبی می‌خوانید، غافل از اینكه دو قطبی «تهرانی- شهرستانی» ساخته دست شما، برای مملكت هزار بار خطرناك‌تر است. اصلا نفرین بر هر چه توپ و دروازه، اگر به این بهانه قرار باشد مدام گروهی از مردم این سرزمین در مقابل گروهی دیگر قرار داده شوند و از هم كینه‌های خانمان‌سوز به دل بگیرند.

مالك تراكتور، یك بار دیگر از دردانه‌های پایتخت‌نشین حرف زده و مظلومیت تبریز را یادآوری كرده؛ تبریز كه بزرگترین استادیوم بعد از انقلاب در آن ساخته شده و همین حالا مفت و مجانی در اختیار تراكتور است، آن هم در روزگاری كه سرخابی‌ها بابت هر میزبانی در آزادی فرسوده باید صدوپنجاه میلیون تومان «اِخ» كنند، تبریز كه تیمش را ظرف پانزده دقیقه خصوصی كردند و ماشین‌سازی را هم به عنوان «اشانتیون» به مالكش دادند، در حالی كه دردانه‌های پایتخت نیم‌قرن است با شعار واگذاری سر دوانده می‌شوند، تبریز كه در فصل بلیت‌فروشی اینترنتی هشتاد هزار نفر را اغلب حتی بدون بلیت كاغذی در استادیوم شصت‌هزار نفری‌اش جا می‌دهند و از آن افتخار گینسی می‌سازند، در حالی كه سایت بلیت‌فروشی را از دو شب قبل از بازی روی سرخابی‌ها می‌بندند و هر هفته چند هزار نفر را به بهانه نداشتن بلیت و كارت ملی به خانه برمی‌گردانند. می‌بینید مظلومیت را؟

بیخود نیست كه از زمان بازگشت تراكتور به لیگ برتر، حجم رفتارهای خشن و خون‌آلود در این فوتبال سر به فلك گذاشته؛ مصاحبه جدید زنوزی، این ابرتئوریسین نفرت‌افزایی و توهم‌آفرینی را بخوانید تا رد پای «بازی مرگ» را در تك‌تك واژگانش ببینید. بیچاره تهران، بیچاره تبریز، بیچاره ایران كه قربانی امثال زنوزی می‌شوند؛ به راستی محبوبیت و به‌به و چه‌چه‌های قومی و قبیله‌ای چقدر ارزش دارد؟ به چه قیمتی «آتا» می‌شوید؛ به بهای زخم انداختن روی وحدت یك سرزمین؟ ارزشش را دارد؟

در ابزاری‌ترین استفاده تاریخ، باز از «مادر شهید» رسول خطیبی مایه گذاشتید، اما كاش خاك برای شهدای وطنم خبر نبرد بعضی از هواداران تیم‌تان در ورزشگاه چه شعارهایی علیه این میهن سر می‌دهند و شما بعد از هر بازی چطور قربان‌صدقه‌شان می‌روید. كاش شهدای غواص خفته در جوار اروندرود هرگز باخبر نشوند گروهی هرچند قلیل، در استادیوم شما «خلیج‌فارس» را به چه اسمی صدا می‌زنند. كاش می‌فهمیدید دسته‌گل‌های مردم برای اسم‌های مقدسی كه شما خرج كری‌خوانی می‌كنید، دست‌بسته جان دادند جناب مولتی میلیاردر!


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه