اصفهانیان: محروم شدن داوران خانم به دلیل اعتراض رفتار شایسته‌ای نیست/ امیدوارم این مشکل با تدبیر تاج حل شود

شناسه خبر: Mjc3ODY /

فریدون اصفهانیان، رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال محروم شدن برخی از داوران خانم را که به پرداخت نشدن دستمزدشان اعتراض داشتند، شایسته نمی‌داند.

به گزارش اسلامیک اسپرت، فریدون اصفهانیان درباره محرومیت داوران خانم کشورمان به دنبال اعتراضی که به پرداخت نشدن دستمزدشان داشتند، گفت: اخیراً در جریان این موضوع قرار گرفته‌ام و به‌عنوان عضوی از هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، این موضوع را در جلسه آتی هیئت رئیسه از آقای مهدی تاج پیگیری خواهم کرد تا حق داوران خانم کشورمان ضایع نشود.

رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه آیا محروم شدن داوران خانم کشورمان به دنبال اعتراض بابت پرداخت نشدن دستمزدشان پسندیده است یا نه، اظهار داشت: به نظرم این داوران گناهی مرتکب نشده‌اند و فقط حق‌الزحمه خود را می‌خواهند که حقوق آنها نیز بسیار ناچیز است و رقمی نمی‌شود. البته آن‌طور که مطلع شده‌ام، اخیراً مبلغی به حساب آنها واریز شده است.

وی درباره اینکه بخشی از دستمزد معوقه داوران پس از اعتراض آنها و امضای نامه اعتراضی پرداخت شده است،‌ اما با این وجود به نظرم می‌رسد برخی امضاکنندگان این نامه از قضاوت کردن محروم شده‌اند، تصریح کرد: اینکه آنها به دلیل اعتراض به پرداخت نشدن دستمزدشان از قضاوت کردن محروم شوند، رفتار شایسته‌ای برای جامعه داوری ما نیست و امیدوارم این موضوع با تدبیر مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال حل و فصل شود.

اصفهانیان درباره اینکه آیا محروم شدن این داوران به ضرر باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال که مسئول برگزاری مسابقات است نخواهد بود، گفت: مسلماً دور شدن داوران خوب و با تجربه، به ضرر همه خواهد بود. هم باشگاه‌ها متضرر می‌شوند و هم اینکه با بالا رفتن اشتباهات مسابقات لیگ زیر سؤال می‌رود که در نهایت دود آن به چشم فوتبال ما خواهد رفت. من به نوبه خود تلاش خواهم کرد تا این موضوع را در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پیگیری کنم.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه