مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛

ذوب آهن ایران ۳ - الاتحاد عربستان ۴/ حذف آخرین نماینده ایران با اشتباهات سریالی شاگردان منصوریان

شناسه خبر: MjY1Njc /

دیدار تیم‌های ذوب آهن ایران و الاتحاد عربستان با شکست ۴ بر ۳ شاگردان منصوریان به پایان رسید.

به گزارش اسلامیک اسپرت، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۲ بر یک مغلوب الاتحاد عربستان شده بود از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه (دوشنبه) در ورزشگاه العربی (گراند حمد دوحه) میزبان تیم سعودی بود.

در بازی رفت تیم الاتحاد با نتیجه ۲ بر یک نماینده کشورمان را شکست داد.

ترکیب ذوب آهن:

محمد باقر صادقی، حمید ملکی،وحید محمدزاده، هادی محمدی، دانیال اسماعیلی فر، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، احسان پهلوان، کریسانتوس، مهدی مهدی پور و امیر ارسلان مطهری

سرمربی: علیرضا منصوریان

ذوب آهن ایران ۳ - الاتحاد عربستان ۴ / حذف آخرین نماینده ایران با اشتباهات سریالی شاگردان منصوریان + فیلم و حاشیه‌ها

ترکیب الاتحاد:

فواز القرنی، سعود عبدالحمید، زیاد المولد، عبدالمحسن فلاته، حمدان الشمرانی، عبدالله المالکی، خالد السمیری، کارلوس ویلانوئوا، لوئیز خیمنز، رومارینهو داسیلوا و امیلیانو وچیو

سرمربی: خوزه لوئیز سیرا

ذوب آهن ایران ۳ - الاتحاد عربستان ۴ / حذف آخرین نماینده ایران با اشتباهات سریالی شاگردان منصوریان + فیلم و حاشیه‌ها

ادهم مخادمه اردنی همراه با ۲ کمک داور هم وطن خود یعنی احمد الروآله و احمد العلی قضاوت این بازی را عهده دارند.

داور چهارم هم محمد الکلاف اردنی است.

دیدار دو تیم آغاز شد.

دقیقه ۱: شوت کارلوس ویلانوئوا، کاپیتان شیلیایی الاتحاد با اختلاف از بالای دروازه صادقی بیرون رفت.

دقیقه ۴: روی برگشت کرنر بازیکنان ذوب آهن تیم الاتحاد در موقعیت ضد حمله قرار گرفت که دانیال اسماعیلی فر با خطا وچیو را متوقف کرد.

دقیقه ۵: ارسال کرنر از سوی ویلانوئوا با ضربه سر عبدالمحسن فلاته با اختلاف فراوان به بیرون رفت.

علیرضا منصوریان و خوزه سیرا از ابتدای بازی در کنار زمین حضور یافته و با شور و حرارت شاگردانشان را هدایت می کردند.

تعدادی از هواداران ایرانی با حضور در ورزشگاه العربی دوحه در کنار قطری ها از شاگردان منصوریان حمایت می کردند.

دقیقه ۸: شوت محکم قاسم حدادی فر در دستان فواز القرنی آرام گرفت.

دقیقه ۹: روی ضربه بلند احسان پهلوان و نفوذ ماکولی کریسانتوس، ذوبی ها در موقعیت گلزنی قرار گرفتند اما ضربه بازیکن نیجریه ای را دروازه بان الاتحاد مهار کرد.

دقیقه ۱۱: اعلام نشدن ۲ خطای متوالی بازیکنان عربستانی روی ارسلان مطهری و قاسم حدادی فر سبب اعتراض منصوریان شد. نکته عجیب این بود که هر ۲ بازیکن در این صحنه دچار آسیب دیدگی جزئی شدند.

خارج شدن عجیب توپ از زیر پای حمید ملکی در دقیقه ۱۳ سبب شد سرمربی ذوب آهن با دست زدن به بازیکن جوان تیمش روحیه بدهد.

ذوب آهن ایران ۳ - الاتحاد عربستان ۴ / حذف آخرین نماینده ایران با اشتباهات سریالی شاگردان منصوریان + فیلم و حاشیه‌ها

دقیقه ۱۵: ارسال توپ از سمت راست زمین الاتحاد درون محوطه جریمه به کریسانتوس رسید اما ضربه او پس از برخورد به مدافع حریف در دستان فواز القرنی قرار گرفت.

تیم ذوب آهن در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی مالکیت توپ را در اختیار داشت و موقعیت‌های مناسبی را ایجاد کرد. مدافعان الاتحاد هم در بسیاری از صحنه‌ها پر اشتباه عمل می‌کردند.

دقیقه ۱۹: لوئیز خیمنز پس از برخورد با حمید بوحمدان از ناحیه صورت دچار مصدومیت شد تا حمید ملکی برای رسیدگی کادر پزشکی الاتحاد به وضعیت این بازیکن شیلیایی توپ را بیرون بزند.

دقیقه ۱۹: لوئیز خیمنز پس از برخورد با حمید بوحمدان از ناحیه صورت دچار مصدومیت شد تا حمید ملکی برای رسیدگی کادر پزشکی الاتحاد به وضعیت این بازیکن شیلیایی توپ را بیرون بزند.

دقیقه ۲۸: روی اشتباه فردی هادی محمدی در عوض کردن منطقه بازی توپ به لوئیز خیمنز رسید و او هم ویلانوئوا را در موقعیت آفساید صاحب موقعیت کرد، اما ضربه این بازیکن با واکنش صادقی همراه بود و در ادامه هم محمدزاده توپ را در آستانه وارد شدن به دروازه برگشت داد.

دقیقه ۳۰: ادهم مخادمه اردنی به نشانه وقت استراحت بازیکنان ۲ تیم (کول برک) در سوت خود دمید.

دقیقه ۳۲: ارسال اوت بلند حمید ملکی با ضربه سر بی دقت محمد زاده از کنار دروازه الاتحاد بیرون رفت.

دقیقه ۳۴: پیراهن مهاجم نیجریه ای ذوب آهن در برخورد با سعود عبدالحمید پاره شد.

دقیقه ۳۵: پاس در عرض ویلانوئوا با خروج به موقع صادقی مهار شد.

دقیقه ۳۹: پاس در عمق ویلانوئوا بار دیگر در میان غفلت مدافعان ذوب آهن و باز هم در موقعیتی مشکوک به آفساید در اختیار خیمنز قرار گرفت، اما صادقی با هوشیاری ضربه آکروباتیک این بازیکن شیلیایی را برگشت داد.

دقیقه ۴۳: یک و دوی خیمنز و رومارینهو در میان غافلگیری مدافعان ذوب آهن به مهاجم برزیلی الاتحاد رسید اما ضربه محکم او به تیر افقی دروازه نماینده کشورمان برخورد کرد.

دقیقه ۱+۴۵: پاس در عمق خیمنز با ضربه پای چپ امیلیانو وچیو به گل اول الاتحاد تبدیل شد.نیمه اول این بازی با برتری یک بر صفر به سود الاتحاد به پایان رسید.

نیمه دوم از ساعت ۰۰:۳۴ دقیقه آغاز شد.

دقیقه ۴۹: احسان پهلوان به دلیل آسیب دیدگی با اتومبیل حامل مصدوم از زمین بیرون آمد و جای خود را به محمدرضا عباسی داد

دقیقه ۵۰: روی ارسال قاسم حدادی فر و تاثیرگذاری وحید محمدزاده توپ در موقعیت آفساید به ارسلان مطهری رسید و با وجود گلزنی او کمک داور اردنی این گل را مردود اعلام کرد.

دقیقه ۵۳: ارسلان مطهری که پس از به ثمر رساندن گل آفساید مصدوم شده بود جای خود را در ترکیب ذوب آهن به علیرضا چراغعلی داد.

دقیقه ۵۴: روی ارسال قاسم حدادی فر روی دروازه الاتحاد، لوئیز خیمنز به اشتباه دروازه خودشان را باز کرد تا نتیجه به تساوی یک بر یک برسد.دقیقه ۵۵: روی پاس در عمق کارلوس ویلانوئوا به سمت دروازه ذوب آهن، محمد باقر صادقی که قصد زدن توپ را داشت اشتباه مهلکی انجام داد تا گل دوم الاتحاد به عجیب ترین شکل ممکن به ثمر برسد.دقیقه ۶۵: روی تداوم اشتباهات سریالی مدافعان ذوب آهن، این بار دانیال اسماعیلی فر توپ را لو داد تا حمدان الشمرانی با عبور از وحید محمدزاده پاس در عرضی را برای رومارینهو ارسال کند و این بازیکن برزیلی هم از مقابل دروازه صادقی گل سوم الاتحاد را به ثمر برساند.دقیقه ۶۷: میلاد فخرالدینی به عنوان آخرین بازیکن تعویضی ذوب آهن جای وحید محمدزاده را در ترکیب این تیم گرفت.

دقیقه ۷۰: رومارینهو به دنبال دریافت پاس از لوئیز خیمنز، با ضربه ای آرام و دقیق توپ را به داخل دروازه ذوب آهن فرستاد تا ضمن به ثمر رساندن گل چهارم الاتحاد، دبل کرده باشد.دقیقه ۷۲: ارسال کرنر قاسم حدادی فر از سمت چپ دروازه الاتحاد با ضربه سر هادی محمدی به گل دوم ذوب آهن تبدیل شد.دقیقه ۷۵: دومین بار بازیکنان ۲ تیم کنار زمین آمده و استراحت کردند.

دقیقه ۷۸: عبدالرحمان العبید و عبدالعزیز البیشی در ترکیب الاتحاد جانشین کارلوس ویلانوئوا و رومارینهو شدند.

دقیقه ۸۰: ارسال علیرضا چراغعلی درون محوطه جریمه الاتحاد به دانیال اسماعیلی فر رسید، اما ضربه او پس از کنترل توپ با اختلاف کمی از کنار تیر عمودی سمت چپ دروازه القرنی راهی اوت شد.

دقیقه ۸۲: ماکولی کریسانتوس ریباند ضربه محمدرضا عباسی را به گل سوم ذوب آهن تبدیل کرد تا اختلاف بار دیگر به یک گل برسد.دقیقه ۸۹: عبدالله الملکی به دلیل خطا روی علیرضا چراغعلی با کارت زرد داور اردنی جریمه شد.

دقیقه ۹۰: منصور الحربی جای عبدالله الملکی را در ترکیب الاتحاد گرفت.

دقیقه ۱+۹۰: ضربه محکم دانیال اسماعیلی فر با اختلاف از بالای دروازه الاتحاد بیرون رفت.

دقیقه ۳+۹۰: ادهم مخادمه به دلیل خطای هادی محمدی روی عبدالرحمان کارت زرد دریافت کرد.

در نهایت شاگردان خوزه سیرا با برتری ۴ بر ۳ در این بازی در مجموع ۶ بر ۴ ذوب آهن را شکست داده و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

آمار نهایی دیدار ذوب آهن ایران و الاتحاد عربستان:

ذوب آهن ایران ۳ - الاتحاد عربستان ۴ / حذف آخرین نماینده ایران با اشتباهات سریالی شاگردان منصوریان + فیلم و حاشیه‌ها


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه