نیمار در خصوص اتهام تجاوز: دنیایم از هم پاشید

شناسه خبر: MjY1NjQ /

نیمار از بسته شدن پرونده تجاوزش خوشحال است، اما می گوید که آسیبی که از این پرونده به خود و عزیزانش وارد شده، فراموش نخواهد کرد.

به گزارش اسلامیک اسپرت، پس از بسته شدن پرونده تجاوز نیمار به دلیل عدم کفایت دلایل کافی، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن تصمیم گرفت با انتشار بیانیه ای در صفحات اجتماعی اش به این موضوع واکنش نشان دهد. نیمار صراحتاً این ادعا را که در تاریخ 15 می به یک زن در هتلی در شهر پاریس تجاوز کرده را انکار می کند. وی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

این فصلی از زندگی ام خواهد بود که هرگز آن را بنابر دلایل فراوان فراموش نخواهم کرد، که مهمترین آن ها آسیبی بود که به من، خانواده ام و تمامی دوستانی که می شناسم، وارد شد. صادقانه، نمی توانم بگویم که خوشحالم، اما دردم تسکین یافته است. این زخم همیشه وجود خواهد داشت، اما می توانم مسائل خوب آن را از جمله انسانیت به خاطر بیاورم، هر چند مسائل بد آن نیز در خاطرم می ماند. بله، دنیایم از هم پاشید و به زمین افتادم، اما یک افسانه جیوجیتسو می گوید: "برای بسیاری از مردم، زمین پایان همه چیز است، اما برای ما این فقط یک آغاز است." این ممکن است سرآغازی نه تنها برای من بلکه برای تمامی افرادی باشد که درگیر این ادعاهای دروغین شده اند و همچنین برای همه زن هایی که واقعاً قربانی این عمل شده اند. آرزویم این است که شما همگی بتوانید با تمام قدرت برای آنچه که می خواهید بجنگید و به آن چه که شایسته اش هستید، دست یابید. همیشه و بخاطر همه چیز خدا را شکر می کنم.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه