ویکتوریا پلژن 0-5 رئال مادرید/ فریاد لوس بلانکوس، جمهوری چک را لرزاند

شناسه خبر: MjI1MzY /

رئال مادرید با سانتیاگو سولاری متفاوت تر از همیشه در این فصل، میزبانش را در هم کوبید.

به گزارش اسلامیک اسپرت، از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، ویکتوریا پلژن در دوسان آرنا میزبان رئال مادرید بود.

جزئیات بازی

تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا مرحله گروهی

تاریخ: 16-8-97

ساعت: 23:30

ورزشگاه: دوسان آرنا

داور: دنیز آیتکین

گلزنان: بنزما (20 و 37)، کاسمیرو (23)، بیل (40)، کروس (67)

 

 

گزارش بازی

بازی جذاب و پر هیجان آغاز شد. پس از آنکه در دقیقه 4، بنزما یک موقعیت را از دست داد، در دقیقه 9، پلژن می توانست با گل به خودی ناچو پیش بیفتد اما ضربه سر مدافع اسپانیایی به تیرک دروازه خودی برخورد کرد. پس از این ضربه، پلژن برای دقایقی حاکم بازی بود. در دقیقه 12، چوری می توانست تیمش را پیش بیندازد اما در یک موقعیت عالی توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 19، با پاس کروس از روی یک ضربه آزاد، شوت خطرناک بیل توسط هروشکا مهار شد اما یک دقیقه بعد، مادریدی ها به گل رسیدند. در دقیقه 20، با پاس خوب کروس، بنزما فرارش را آغاز کرد و با جا گذاشتن دو مدافع پلژن، به زیبایی توپ را از میان پاهای دروازه بان وارد دروازه کرد. طولی نکشید که مادرید به گل دوم رسید. در دقیقه 23، ارسال تونی کروس از سمت چپ از روی نقطه کرنر، در مقابل دروازه به کاسمیرو رسید و او بدون مزاحمت، به راحتی توپ را با ضربه سر وارد دروازه کرد.

پس از این گل، رئال مادرید باز هم هجومی کار را دنبال کرد و چند موقعیت خوب دیگر به وجود آورد تا آنکه در دقیقه 37، آنها گل سوم را هم به ثمر رساندند. در ادامه یک ضربه کوتاه کرنر، سبایوس از سمت چپ توپ را روی دروازه ارسال کرد. گرت بیل در تیرک مخالف حضور داشت و توپ را با ضربه سر به دهانه دروازه فرستاد و بنزما با یک ضربه سر دروازه را باز کرد. دفاع متزلزل و افتضاح پلژن مخصوصا روی ارسال ها از جناحین، بیشتری ضربه را به آنها زد و مادریدی ها نهایت استفاده را از آن بردند. در دقیقه 40، ارسال سبایوس از سمت چپ با سایش توپ بر روی سر بنزما، در سمت مقابل به گرت بیل رسید و او با یک ضربه پای چپ از سمت راست محوطه جریمه، توپ را به زیبایی وارد دروازه کرد.

 

بازی در نیمه دوم با مالکیت و برتری رئال مادرید آغاز شد اما در دقیقه 52 روی یک ضد حمله، چوری در یک موقعیت خوب می توانست گلزنی کند اما کورتوا با یک واکنش عالی دروازه رئال مادرید را بسته نگه داشت. در دقیقه 55، ناچو که در نیمه اول تیرک دروازه خودی را هدف قرار داده بود، می توانست گلزنی کند اما ضربه خطرناک او این بار به تیرک دروازه پلژن برخورد کرد. برای حدود 10 دقیقه بازی بدون خطر جدی روی دروازه ها دنبال شد تا آنکه در دقیقه 67، وینیسیوس با توپ مسیری طولانی را طی کرد و با یک پاس زیبا تونی کروس را سمت راستش در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و هافبک آلمانی با یک ضربه پای راست فوق العاده، توپ را بالاتر از دروازه بان وارد دروازه کرد. کار برای میزبان تمام بود.

در ادامه رئال مادرید بازی را کنترل کرد. پلژن در تک موقعیتش باز هم ناکام بود و کورتوا شب خوبی را سپری کرد. در دقیقه 92، گل وازکز به دلیل آفساید، مردود اعلام شد و بازی با نتیجه 5-0 به پایان رسید. 

شرح گل ها

 

دقیقه 20، بنزما برای رئال مادرید: با پاس خوب کروس، بنزما فرارش را آغاز کرد و با جا گذاشتن دو مدافع پلژن، به زیبایی توپ را از میان پاهای دروازه بان وارد دروازه کرد. 

دقیقه 23، کاسمیرو برای رئال مادرید: ارسال تونی کروس از سمت چپ از روی نقطه کرنر، در مقابل دروازه به کاسمیرو رسید و او بدون مزاحمت، به راحتی توپ را با ضربه سر وارد دروازه کرد.

دقیقه 37، بنزما برای رئال مادرید: در ادامه یک ضربه کوتاه کرنر، سبایوس از سمت چپ توپ را روی دروازه ارسال کرد. گرت بیل در تیرک مخالف حضور داشت و توپ را با ضربه سر به دهانه دروازه فرستاد و بنزما با یک ضربه سر دروازه را باز کرد. 

دقیقه 40، گرت بیل برای رئال مادرید:ارسال سبایوس از سمت چپ با سایش توپ بر روی سر بنزما، در سمت مقابل به گرت بیل رسید و او با یک ضربه پای چپ از سمت راست محوطه جریمه، توپ را به زیبایی وارد دروازه کرد.

دقیقه 67، تونی کروس برای رئال مادرید: وینیسیوس با توپ مسیری طولانی را طی کرد و با یک پاس زیبا تونی کروس را سمت راستش در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و هافبک آلمانی با یک ضربه پای راست فوق العاده، توپ را بالاتر از دروازه بان وارد دروازه کرد. 


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه