منچسترسیتی 6-0 شاختار دونتسک/ شش و دیگر هیچ!

شناسه خبر: MjI1MzU /

شاگردان پپ همچنان به روند خوب خود ادامه می دهند. آن ها با 6 گل معدنچی اوکراین را در هم کوبیدند.

به گزارش اسلامیک اسپرت،منچسترسیتی که در این روز ها در اوج به سر می برد در لیگ قهرمانان اروپا در خانه به مصاف تیم شاختار دونتسک رفت و با حساب 6 بر 0 به پیروزی رسید.

 

گزارش بازی

تا دقیقه 15 بازی سیتیزین ها کاملا بر بازی مسلط بودند و جز یک شوت از سوی بازیکنان شاختار، موقعیت دیگری برای اوکراینی ها به وجود نیامد و گل سیتی نیز جریان را بیشتر به نفع آن ها کرد. پس از گل، سیتی 10 دقیقه طوفانی را داشت و برناردو سیلوا هم یک فرصت عالی را از دست داد. در دقیقه 25 آن ها به گل دوم رسیدند. چند دقیقه پس از گل دوم شاختاری ها بازی را در دست گرفتند و یک یا دو موقعیت نصف و نیمه ایجاد کردند اما این میزبان بود که بازهم عنان کار را به دست گرفت. دقیقه 31 ژسوس یک فرصت ایده ال را از دست داد تا گل سوم به ثمر نرسد. در ادامه نیمه اول بازی کمی آرام شد و در نهایت با همان نتیجه به پایان رسید.

گل زودهنگام سیتی در نیمه دوم کاملا شور شاختاری ها برای زدن گل را از بین برد و تا دقیقه 65 بازی مالکانه تیم پپ کاملا بازی را یک طرفه کرد و شاختاری های فرصتی برای خلق موقعیت هم به دست نیاوردند.

شرح گل ها

دقیقه 13 - داوید سیلوا؛ حرکت تیمی بازیکنان سیتی و در ادامه هوش بالای محرز، داوید سیلوا را با یک دروازه تقریبا خالی رو برو کرد و کاپیتان آبی ها گل اول را زد.

دقیقه 24 - گابریئل ژسوس؛ روی اشتباه بسیار عجیب داور، در دقیقه 22 روی رحیم استرلینگ اعلام خطای پنالتی شد و ژسوس به راحتی توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه 49 - رحیم استرلینگ؛ حرکت انفرادی و پا به توپ استرلینگ از میانه زمین با یک بغل پا از پشت محوطه همراه شد و توپ به گل سوم بدل شد.

دقیقه 71 - گابریئل ژسوس؛ روی یک خطای مشخص بر روی داوید سیلوا، سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد و ژسوس به راحتی گل چهارم را زد.

دقیقه 84 - ریاض محرز؛ روی پاس عالی گوندوعان برای مرد الجزایری، مرد چپ پای سیتیزین ها گل پنجم را هم زد.

دقیقه 92 - گابریئل ژسوس؛ روی حرکت دیدنی خود ژسوس وی موفق شد به زیبایی در لحظات پایانی بازی گل ششم را هم بزند.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه