گتوزو: امیدواریم کالابریا و هیگواین برای بازی با یوونتوس آماده شوند/ کوترونه پیشرفت زیادی داشته است

شناسه خبر: MjI1Mjc /

سرمربی میلان از رئال بتیس تمجید کرد و گفت تیمش باید از نظر تاکتیکی در این بازی عالی باشد.

به گزارش اسلامیک اسپرت، پنجشنبه از چارچوب رقابت های لیگ اروپا، از ساعت 23:30  میلان میهمان رئال بتیس خواهد بود. جنارو گتوزو در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند، برای ما خیلی مهم هستند. آنها به ما کمک بزرگی می کنند. رینا یک استاد است زیرا رختکن را جمع می کند. برای یک مربی داشتن بازیکنی مانند رینا خیلی خوب است. رئال بتیس می تواند با 2 یا 3 هافبک و 2 یا 3 مهاجم بازی کند. آنها در زمین بازی روانی را انجام می دهند و می توانند برای شما سردرد درست کنند. باید از نظر تاکتیکی بازی فوق العاده ای انجام دهیم. 

ما به بازی فردا فکر می کنیم نه بازی با یوونتوس. آیا شرایط تیم تغییر کرده؟ پیروزی ها باعث می شوند بهتر تمرین کنید. اشیاق خوبی در تیم وجود دارد و در آرامش بیشتری کار می کنید. باید انرژی خود را بازیابی کنیم. پیشرفت سوسو؟ او تغییر کرده است؛ حتی در زمینه ذهنی. حالا دوست دارد به مرکز زمین حرکت کند. حالا می تواند به عنوان مهاجم مرکزی یا هافبک مرکزی تهاجمی بیا مهاجم دوم بازی کند. در حال حاضر حتی اگر از او کار تازه ای بخواهیم، او لذت می برد. 

کالدارا و بیلیا برای مدتی طولانی از میادین دور خواهند بود. کالابریا ما را امیدوار کرده است. امیدواریم برای یکشنبه او آماده باشد. هیگواین همینطور است. در بهترین شرایطش نیست اما در حال ریکاوری است. فکر نمی کنم بوناونتورا مقابل یوونتوس بازی کند. مقابل جنوا، کسیه چند شوت روی گل زد. شوت هایش بی نقص نبودند اما مهم این است که این کار را کرد. ما یکی از بهترین تیم ها در زمینه گلزنی از راه دور هستیم و به کسیه در بهترین فرمش نیاز داریم. او حتی از من هم بهتر شوت می زند. 

در چند ماه اخیر کوترونه پیشرفت زیادی کرده است. تحرکاتش در زمین بهتر از قبل شده است. می داند چه چیزی می خواهد و هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد. بازی با هیگواین، سوسو و چالهان اوعلو می تواند برای او مفید باشد. باکایوکو مقابل جنوا عالی بود اما در زمینه تاکتیکی می تواند پیشرفت کند. باید به همین مسیر ادامه دهد و فقط به پیشرفت فکر کند. 

بازی با 3 مدافع میانی؟ فردا خواهیم دید. رومانیولی خیلی زیاد بازی کرده است و باید دید می توان فردا به او استراحت داد. می خواهم در خط دفاعی انسجام و سازماندهی داشته باشیم. چالهان اوعلو در بهترین فرمش بازی نمی کند اما در حال آماده شدن است. او مشکلات خانوادگی داشت اما ما به او نزدیک بوده ایم. در حال حاضر، او بازی نمی کند چون از نظر بدنی در بهترین شرایط نیست. او خصوصیات مفیدی دارد. 


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه