بنی‌تمیم:

بهترین‌ها گزینه سرمربیگری آزاد و فرنگی هستند/ از خادم مشورت می‌گیرم

شناسه خبر: MjI1MjU /

سرپرست فدراسیون کشتی با بیان اینکه قطعا از نظرات رسول خادم برای پیشبرد هر چه بهتر امور فنی و مدیریتی فدراسیون کشتی بهره می‌گیرد، گفت: همه افراد شاخص و تاثیرگذار برای هدایت تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی مد نظر خواهند بود و برای اینکار حداقل نیاز به یک هفته زمان دارم.

به گزارش اسلامیک اسپرت، حمید بنی‌تمیم درباره انتخابش به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی پس از استعفای رسول خادم اظهار کرد: واقعا بدون اغراق می گویم جانشین شخص بزرگی همچون رسول خادم شدن کار بسیار سختی است. طی 5 سالی که با این مرد بزرگ افتخار کار کردن داشتم در موارد زیادی چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ مدیریتی مطالب زیادی را از او یاد گرفتم و از اینکه این فرصت را داشتم در کنار شخصی مثل رسول خادم حضور داشته باشم و کار کنم افتخار می‌کنم. امیدوارم با کمک همه اهالی کشتی بتوانم این بار سنگین را طی مدت کوتاهی که عهده‌دار مسئولیت فدراسیون هستم به دوش بکشم و بتوانم امور را مثل گذشته بخوبی جلو ببرم.

سرپرست فدراسیون کشتی با اشاره به همدلی و کمک وزیر ورزش و جوانان گفت: تمامی سعی وزارت ورزش و شخص وزیر این بود که کشتی دچار چالش نشود و امور فدراسیون با آرامش جلو برود که جای قدردانی دارد. در جلسه‌ای هم که با وزیر ورزش داشتم، تاکید داشت در امور جاری فدراسیون و برنامه‌های مسابقات داخلی و بین‌المللی خللی وارد نشود و امیدوارم با حمایت‌های وزارت بتوانیم به بهترین شکل امور را پیش ببریم. جا دارد از حسن نظر وزارت ورزش و اعضای مجمع فدراسیون کشتی بخاطر انتخاب بنده به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی تشکر کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تغییراتی را در کشتی اعمال خواهد کرد یا خیر خاطرنشان کرد: تمام تلاشم این است خللی در برگزاری رقابت‌های داخلی، میزبانی از مسابقات بین‌المللی و حضور در رقابت‌های خارجی بوجود نیاید و بتوانیم از عهده انجام برنامه‌های فدراسیون طبق تقویم سالیانه بخوبی بر بیاییم. تا جایی که محدودیت‌های مالی و حقوقی اجازه بدهد سعی می‌کنیم همه مسابقات بین‌المللی که در پیش داریم را در موعد مقرر میزبانی کنیم تا مشکلی در این‌باره پیش نیاید اما اگر برای میزبانی رقابت‌های بین‌المللی حامی مالی نداشته باشیم و یا پا پس بکشند طبیعتا این رقابت ها را برگزار نمی‌کنیم.

بنی‌تمیم در ادامه گفت‌وگو با ایسنا، افزود: جام بین‌المللی شاهد طبق برنامه‌ریزی‌ها آذرماه برگزار می‌شود و همه کارها در این‌باره انجام شده و مشکل خاصی نیز وجود ندارد. تلاش‌مان را می‌کنیم تا از عهده میزبانی رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان نیز بربیاییم و این رقابت‌ها را به میزبانی اردبیل برگزار کنیم. کشتی آزاد جام باشگاه های جهان هم به احتمال فراوان به میزبانی تهران برگزار خواهد شد، جام بین المللی و معتبر تختی نیز قطعا در شهر ماهشهر برگزار می‌شود اما برای یکی دو تورنمنت بین‌المللی دیگر که در ایران برگزار می‌شود اگر مشکلات حل شود آن را برگزار خواهیم کرد.

نایب رییس سابق فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که کدام گزینه‌ها برای هدایت تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی مطرح هستند و چه زمانی تکلیف کادر فنی این تیم‌ها مشخص خواهد شد،خاطرنشان کرد: به یک هفته زمان نیاز دارم تا با مشورت و رایزنی بهترین تصمیم را در حوزه فنی اتخاذ کنیم. قطعا بهترین های کشتی آزاد و فرنگی جزو گزینه های هدایت تیم‌های ملی خواهند بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از نظرات رسول خادم در پیش برد بهتر امور مدیریتی و فنی فدراسیون کشتی استفاده می‌کند یا خیر، گفت: قطعا همینطور خواهد بود چرا که به خودم و کشتی ظلم می‌کنم اگر نخواهم از نظرات ارزشمند رسول خادم که دریایی از تجربه است، استفاده نکنم. همانطور که گفتم در این 5 سال چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و در ادامه نیز از او مشورت می‌گیرم. پس از انتخابم نیز شب گذشته (سه‌شنبه) در تماسی با خادم، از او رخصت گرفتم و بابت زحمات چند ساله او و زحماتی که در این چند سال برای کشتی ایران کشید تشکر کردم.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه